Co oznacza wypowiadanie imion kobiecych przez sen u mojego męża?

Witam mąż bardzo często wypowiada imiona kobiet przez sen ale co jakiś czas jest to inne lub przez dłuższy okres jedno trwa to 15 lat ostatnio mówił moja Basia czy to normalne Dziekuje za ODP.

Dzień Dobry Pani,

Warto byłoby rozważyć (taką) zwyczajną rozmowę z psychologiem, która mogłaby okazać się przydatną dla Pani Męża.

Z przesłaniem pomyślności dla Pani oraz Męża,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605