Czy mój były chłopak może mi zniszczyć związek dlatego, że jestem z jego bratem?

Czy mój były chłopak może mi zniszczyć związek dla tego że jestem z jego bratem ? Z Dawidem znamy się dość długo jednak od dłuższego czasu zachowuje się dziwnie wczoraj mi powiedział że jest o mnie bardzo zazdrosny A ja daje mu do tego powody nie wiem co robić rzadko się odzywa . Jak z nim rozmawiać

Dzień Dobry Pani,

Mam zbyt mało danych.

Myślę, że pomocna byłaby dla Pani zwyczajna rozmowa z Psychologiem, by mogła Pani zobaczyć dynamikę Pani związku z Bratem swojego byłego Chłopaka.

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu.

Z przesłaniem dla Pani tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605