Jak mogę poprawić relacje z babcią mojego partnera?

Jak poprawić relacje z babcia mojego partnera ,jest to jej jedyny wnuk i jest o niego chorobliwie zazdrosna . Dochodzi do przykrych słowić i wulgaryzmów pod moim adresem mimo że się prawie z jego babciało ni widzę. Babcia ma 89lat i ma swoje mieszkanie. Mój partner również. Jest też niezależny finansowo od babci. Babcia też ucieka się do szantażu o różne sprawy by tylko ze mną się nie spotykał.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Trudno powiedzieć, co tak zarezonowało/rezonuje u Babci Pani Partnera.
Warto byłoby skupić się na rozmowie z Partnerem, co mogłoby mieć znaczenie dla jego Babci, gdyż zna swoją Babcię.
Myślę, że zwyczajna rozmowa z Psychologiem byłaby dla Pani pomocna, co mogłoby wpłynąć na jakość Państwa komunikacji i pośrednio na relację z Babcią.

Z życzeniami dla Pani pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605