Jak odbudować relacje z innymi ludźmi?

Jak mam odbudować relacje z ludźmi ,pomimo ,że ranią mnie dogłębnie ,chodzi mi o oszczerstwa w stosunku do mojej osoby są też wyzwiska .a to uwłacza mnie

Dzień Dobry Pani:)

Zaprezentowany przez Panią temat postrzegam jako wielowątkowy.

Widziałabym celowość zwyczajnej rozmowy z Psychologiem, celem dotarcia do źródła oraz Pani odpowiedzi emocjonalnej na relacje/ zdarzenia zewnętrzne.

Z serdecznymi pozdrowieniami dla Pani:)

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605