Dlaczego boję się śmierci bliskich?

Często w nocy mysle o śmierci bliskich i swojej. Boje się utraty bliskiej osoby. 6 lat byłam w domu dziecko ale jestem adoptowana. Czy to może być spowodowane przeszłymi zdarzeniami ?

Dzień Dobry Pani :)

Ucieszyło mnie, że poszukuje Pani odpowiedzi na swoje pytania.
Z Pani relacji, jak najbardziej dopatrywałabym się Pani obecnych obaw
z przeszłości, o których Pani zasygnalizowała..
Jednak wskazana byłaby bezpośrednia konsultacja specjalistyczna
(psychologiczna/psychoterapeutyczna) celem dotarcia do prawdziwego źródła niepokojących Panią obaw.

Z życzeniami dla Pani radości oraz tylko pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605