Czy z takimi objawami udać się do neurologa czy psychologa?

Czego objawami mogą być następujące dolegliwości : szum w uszach, niemożność skupienia wzroku na jednym punkcie, stale napięte mięśnie szyi, głowy, problemy z pamięcią i koncentracją , wrażenie, że nie potrafię myśleć jak kiedyś i brak radości z rzeczy, które kiedyś mnie bardzo cieszyły? Do kogo się zwrócić o pomoc? Neurolog czy psycholog?

Dzień Dobry Pani :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy wskazują na objawy pochodzenia nerwicowego, warto jednak rozważyć kontrolną konsultację neurologiczną, jak również psychologiczną, celem dotarcia do źródła symptomatycznego zasygnalizowanych objawów.

Z życzeniami dla Pani satysfakcjonującego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605