Dlaczego czuję rozpieranie w okolicach nozdrzy?

Dzień dobry. Mam 31 lat. Prżyczę schylaniu szyi oraz ruchach szyi na boki zwłaszcza skracając w prawa stronę mam pisk szum w uszach. Dodam że powoływania mnie czasem szczeka oraz szyja a także mam problem z zatokami ponieważ po nocy boli mnie głowa nad oczami i mam zatkany nos oraz żółta wydzielinę z nosa. Od prawie dwóch miesięcy lecze się na nerwice lękowa. Od niedawna dokucza mi takie jakby rozpieranie w okolicach nozdrzy. Czym może być spowodowany pisk?

Dzień Dobry Pani,

Opisany przez Panią objaw pisku/szumu w uszach może wskazywać na pochodzenie nerwicowe.

Kontrolnie wskazana byłaby osobista konsultacja laryngologiczna, oraz RTG zatok, celem dotarcia do przyczyny symptomatycznej.

Życzę Pani Tego, Co teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605