Dlaczego moja koleżanka ciągle myśli o dojrzałych mężczyznach?

Chciałam się zapytać bo moja koleżanka ma chyba problem niewie czemu ale cały czas myśli o dojrzałych mężczyzn ma męża i dopiero 30 lat niewie co się z nią dzieje

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowany przez Panią wątek symptomatyczny, u Pani Koleżanki widziałabym jako wskazanie do bezpośredniej konsultacji psychologicznej/diagnostycznej, najlepiej poznawczo-behawioralnej, celem dotarcia do źródła natrętnych myśli.

Z przesłaniem powodzenia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605