Dlaczego przy wykonywaniu ruchu jedną dłonią, druga dłoń wykonuje to samo?

Przy wykonywaniu ruchu jedną dłonią, druga dłoń wykonuje to samo. Np. Zaciskania pięści. Co to może być? Mam tak od dziecka.

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowany przez Panią symptom, jest wskazaniem do osobistej konsultacji specjalistycznej (psychologicznej/psychoterapeutycznej)
celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia (optymalnie w paradygmacie poznawczo-behawioralnym).

Z przesłaniem dla Pani tylko satysfakcjonującego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Szanowna Pani,
wskazana jest diagnostyka neuropsychologicza, na podstawie badań można oszacować przyczynę problemu, pomocna może być konsultacja neurologiczna.
Pozdrawiam serdecznie