Co mogą oznaczać moje ataki agresji, których nie pamiętam?

Witam, Rok temu zdiagnozowano u mnie depresję. W szpitalu psychiatrycznym zaczęły pojawiać się napady które mogą przypominać trochę padaczke. W trakcie tych ataków zaczynam się trząść, tracę kontakt z rzeczywistością, bije się po głowie, drapie się, wbijam paznokcie. Od pewnego czasu zaczęłam takie przejawiać agresję w stosunku do mojego chłopaka, który, podczas ataków, trzyma mi ręce żebym nie zrobiła sobie krzywdy. Bije go, duszę albo siebie albo jego. Te stany szybko przybierają na sile i tak naprawdę nigdy nie wiadomo co się stanie przy kolejnym. Przeraża mnie ten stan, zwłaszcza że samych ataków nie pamiętam i czasami również okresu ok pół godziny przed atakiem, mimo że potrafię wtedy normalnie rozmawiać. Chciałabym zrozumieć co się dzieje, dlaczego i jak zachowywać się w takich sytuacjach.

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Opisane przez Panią symptomy, są wskazaniem do konsultacji osobistej w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem ponownej diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia
(psychoterapeutycznego - najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym)
co pomoże Pani nabyć umiejętności radzenia Sobie w sytuacji napadu autoagresji oraz dotrzeć do prawdziwego jej źródła.

Myślę, że celowa byłaby dla Pani również kontrolna konsultacja neurologiczna.

Proszę nie czekać, i sięgnąć po niezbędne dla Pani wsparcie specjalistyczne.

Serdeczności oraz pomyślności Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605