Co zrobić w przypadku napadów duszności w nerwicy lękowej?

Dobry wieczór, pisze ponieważ mam problem mam 25lat staram się również o dziecko, mam tarczyca i nerwice lękową i od jakiegoś czasu mam takie coś że gdy leżę na plecach to czasami bark mi tchu jak bym nie mogła oddychać mam to czasami... i również w tym momencie przechodzę silną nerwice Iwkowa miałem już kilka razy robione echo serca u wszystko jest w porządku po prostu boję się o swoje serce że mam chore i umrę

Dzień dobry Pani,

Zachęcałabym Panią by podjąć leczenie psychoterapeutyczne, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, co byłoby dla Pani efektywną formą terapii.
Samoistnie symptomy, niestety nie miną - warto byłoby sięgnąć po specjalistyczne wsparcie
(po wcześniejszej konsultacji diagnostycznej).

Serdeczności oraz pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605