Dlaczego asentra brana na OCD i depresję podziałała tylko na 10 min?

Dlaczego asentra brana na ocd i deperesje podzialala tylko na 10min?,taki fajny przyplyw energii mialam...teraz biore lek z inneg grupy mozarin juz 2tyg 10mg i zero poprawy jakiejkolwiek.Jestem juz wykonczona i mysle o smierci

Dzień Dobry Pani,

Zachęcałabym Panią, by dała Pani czas (do ok. dwóch tyg.) na zadziałanie nowego farmaceutyku.

Z mojej strony inspirowałabym Panią do podjęcia psychoterapii (równolegle z farmakoterapią) najlepiej w paradygmacie
poznawczo-behawioralnym, celem efektywnego (komplementarnego) leczenia.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu.

Serdeczności i tylko pomyślności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605