Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Rozpoznanie nerwicy

Dzień dobry!

Jest to pytanie do prowadzącego lekarza psychiatry. Jest możliwa np. zmiana leku na inny lub równoczesne przyjmowanie środków zwiększających libido.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Zalecałabym Panu, by podjąć rozmowę z Lekarzem Pana prowadzącym, celem zmiany farmaceutyku na inny, który nie wykazywałby się takim skutkiem ubocznym.

Inspirowałabym Pana do podjęcia psychoterapii, równolegle z farmakoterapią, co byłoby dla Pana komplementarną/efektywną formą terapii.

Serdeczności oraz tylko pomyślności Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy