Czy lek Alprox jest bezpieczny?

Witam choruje chyba na nerwice nigdy żaden lekarz mi nie powiedział wprost co mi jest ale psychiatra przepisał mi lek alprox na spróbowanie ponieważ boje się brać psychotropów ale chciałabym chociaż na chwilę poczuć ulgę od mojej choroby i czy ten lęk alprox jest bezpieczny ? Nie musze się obawiać jakiegoś pogorszenia czy coś ? Tak wiem ze powinnam wierzyć na słowo swojemu psychiatrze ale chcę znać również opinie innych

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Z mojej strony, zachęcałabym Panią (do rozważenia) podjęcie psychoterapii, w paradygmacie poznawczo-behawioralnym, (równolegle z farmakoterapią) co byłoby dla Pani efektywną/komplementarną formą terapii.

Serdeczności i tylko powodzenia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605