Jak leczyć ataki paniki u 36-latki?

Witam we wrześniu ub roku.mialam kilka ataków paniki .poszlam do psychologa ,internisty oraz psychiatry wszyscy postawili diagnozę nerwica lękowa.od tamtej pory raz jest lepiej raz gorzej. Męczy mnie jednak isc duzo roznych somatow. Najnardziej dokuczliwe ostatnio jest kwestia wzorku i bólu prawego oka,a dokładniej ból oczodolu i jak mocniej zamrugam boli mnie i ten bol jakby promieniuje do czubka glowy,mam.tez od dluzeszego czasu wrazenie ze tym prawym okiem nie ogarniam tego co widze .tzn widze nim ale to takie uczucia jakby to oko nie było moje, jakby bylo *nieczynne* (nie wiem jak to określić ).dodam ze obudzeniu mam uczcuie piasku pod powiewkami tak suze ze ciezko mi otowrzyc oczy..miewam również uczucie zapchanego ucha również po prawej stronie. Co to moze byc? ? Zatoki, nerwica czy moze jakis guz?do jakiego lekarza nam pójść.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że celowa byłaby dla Pani osobista konsultacja neurologiczna oraz okulistyczna.

Nie napisała Pani, czy jest w leczeniu farmakologicznym? Psychoterapeutycznym?
Jeśli nie, to zalecałabym Pani podjęcie leczenia komplementarnego (farmakologicznego/psychoterapeutycznego - najlepiej w paradygmacie poznawczo- behawioralnym).

Serdeczności i tylko pomyślności w codzienności Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605