Kołatanie serca, nadciśnienie, ataki paniki

objawy; kolatanie serca, nadcisnienie,ataki paniki- leczone betablokerem biosoprolol 5mg pomaga, mroczki przed oczami, niepokoj, bol lewej str ciala jakby przykurcz miesni- czasami, klucie w klatce, nadwrazliwosc na swiatlo, usg jamy brzusznej w normie, mocz, krew ok, ekg ok, czy to zwykla nerwica czy powinnam wziasc inne choroby pod uwage, najbardziej niepokojace jest to sztywnienie lewej str ciala jakby tam wszystko sciskalo od karku przez reke do nogi dziekuje za odpowiedz

Witam,
diagnozę lekarz postawił,tyle tylko,że komentarz "zwykła nerwica"został podany,jakby nic nie chorowało.Tymczasem to jest jednostka chorobowa,którą się leczy farmakologicznie oraz psychoterapeutycznie,nie jest więc normalnym stanem zdrowia.Proszę podjąc próby uzyskania skierowania do wybranego specjalisty lub równocześnie dwóch/psychiatry i psychoterapeuty/.
Pozdrawiam serdecznie

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza