Wyostrzony wzrok a ataki paniki

Witam ,od 3 lat choruje na ataki paniki i nerwice ,moje pytanie jest takie ,ponieważ mam dziwne uczycie po atakach na drugi dzień przeważnie mam tak jakby wyostrzony wzrok .Nie wiem dlaczego tak jest ,czasmi nie potrafie wyjść z psem bo mnie tak światło razi ,widzę aż za wyraźnie .Z góry dziękuje za odpowiedz

Dzień Dobry Pani :)

Nie napisała Pani, czy jest i w jakim leczeniu?

W odpowiedzi na Pani posta, zachęcałabym Panią do rozważenia psychoterapii, najlepiej w paradygmacie poznawczo-behawioralnym oraz ewentualnej farmakoterapii, w zależności od Pani potrzeb.

Z życzeniami dla Pani powodzenia i radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605