Jak wyleczyć się z urojeń?

Witam jak sie wyleczyć się z urojeń cierpie na urojenia ,że jestem frajerem uroiła mi się ,że kocham ludzi a tak naprawdę to jestem szczęśliwy i nie mam problemów jak się nie wstydzić by nie być uważany za frajera

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zaprezentowane przez Pana doznania, są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu, bez skierowania lub prywatnie) celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia.

Serdeczności i powodzenia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605