Jak leczyć natrętne myśli u 21-latka?

Dzień dobry mój problem polega na tym ,że nie mogę poradzić sobie z natrętnymi myślami. Nie wiem co mam już robić ,te myśli są okropne.Ostatnio na lekcjach mówiliśm o trójących związkach dla człowieka, no i w mojej podświadomośći pojawiło się setki mysli, np: może kogos tym zatruje, moze jestem nieobliczalny, a gdy ja naprawdę moge kogoś zatruć itp., a tak naprawdę nigdy bym tego nie zrobił. Te myśli ze mogę co komuś zrobić są przy mnie cały czas, to okropne. Mam też objawy D/D. Proszę o poradę co mogę zrobić żeby te myśli mineły.DZIĘKUJĘ

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za zaufanie :)

Zaprezentowane przez Pana symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia psychoterapeutycznego.

Niepokojące Pana objawy, samoistnie nie miną - jest potrzeba sięgnięcia po niezbędne dla Pana wsparcie specjalistyczne.

Serdeczności oraz satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605