Czy skurcze i "pulsowanie" mięśni może być spowodowane stresem?

Czy skurcze i "pulsowanie" miesni może być spowodowane stresem? Posiadam te objawy od 3 dni, odkąd dostałem skurcz i naczytałem się o tym co może mi dolegać itp... Wczesniej wcale ich nie miałem, morfologia krwi jest OK. Objawy występują gdy o tym myśle, o swoim stanie zdrowia. Jeśli się na tym nie skupiam nie występują wcale. Pozdrawiam.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zaprezentowane przez Pana symptomy wskazują na objawy nerwicowo-lękowe.
Warto byłoby rozważyć osobistą konsultację specjalistyczną w Poradni zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu, celem diagnostyki symptomatycznej oraz (ewentualnego) leczenia.

Z życzeniami dla Pana satysfakcjonującego samopoczucia,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605