Czerwone i gorące policzki a zaburzenia lękowe

Czy przy zaburzeniach lekoeych czerwone policzki to normalność które są gorące? Nie wiem czy się stresuję ale ostatnio miałem nawet jak byłem u swojej mamy bądź u teściów i dodatkowo miałem kluche w gardle.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuje Panu za kontakt :) i równocześnie zachęcam do bezpośredniej konsultacji diagnostycznej w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdyż zaprezentowane przez Pana symptomy wskazują wstępnie na objawy
nerwicowo-lękowe.

Z życzeniami dla Pana wszelkiego dobra,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605