Czy zaburzenie widzenia ma związek z nerwicą?

Witam mam 26 lat i stwierdzono u mnie nerwicę mam zaburzenia widzenia i piski w uszach ciągle oraz zawroty głowy czy to możliwe ze td wszystkie objawy są od nerwicy ? Proszę o odpowiedz

Dzień Dobry Panu,

Zaprezentowane przez Pana symptomy są objawami pochodzenia nerwicowego.

Wskazana bezpośrednia konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki i (ewentualnego) komplementarnego leczenia.

Serdeczności i pomyślności Panu życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605