O czym świadczą zaburzenia lękowe po posiłku?

Witam, co jakiś czas po posiłku pojawia mi się uczucie stanu lękowego i drżenia wewnętrznego połączone z chęcią wypróżnienia się, co to może być?

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, wskazują na zaburzenia lękowe, co wymagałoby osobistej oraz kontrolnej konsultacji diagnostycznej- najpierw u Lekarza pierwszego kontaktu, który zleci Pani ewentualną konsultację psychologiczną/psychoterapeutyczną.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Życzę Pani pomyślności oraz zadowalającego nastroju!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605