Czy takie objawy świadczą o zaburzeniach lękowych?

Dzień dobry. Mam 30 lat i chciałabym zapytać czy jest możliwe występowanie zaburzeń lękowych bez przyczyny? Nie myślę o niczym złym stresu już też nie mam, a ciągle spinają mi się mięśnie szyi i głowy oraz mam wrażenie, że mam zaburzony wzrok jak i odczucia kręcenia się w głowie, którego tak naprawdę nie ma. Czy może ktoś wie co to może być ? Dzieje się tak od prawie 2 tygodni

Witam,

opisane objawy proszę z konsultować na wizycie stacjonarnej z psychiatrą który po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i badaniu oceni czy opisane objawy świadczą o zaburzeniach lękowych, nerwicą. Jeśli lekarz wykluczy schorzenie psychiatrycznych zleci odpowiedniego specjalistę np neurologa, okulista.

Pozdrawiam