Co mogą oznaczać duszności i bóle w okolicach serca?

Witam. Od jakiegoś czasu źle się czuję. Mianowicie mam duszności, tzw gule w gardle i bóle w okolicach serca. Często zdarza się też że serce "przeskakuje". Zatrzymuje się na chwilę i potem znów bije normalnie. Ale jest to takie silne uczucie jakbym przez chwilę się dusila. Czy jest to groźne? Mam się czego bać? Leczyłam się już kiedyś na nerwice

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Opisane przez Panią symptomy wskazują na objawy nerwicowe - wskazana osobista konsultacja
specjalistyczna, celem diagnostyki symptomatycznej oraz komplementarnego leczenia.

Proszę już nie czekać i sięgnąć po pomoc.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani teraz najbardziej potrzebne,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605