Co oznacza kłucie serca i zdrętwienie ręki?

Witam serdecznie doktorze chciałem porady dziś cały dzień serce mnie kuło ręka mi zdrętwiała ciśnienie 160/100 130/90 duszność kiedyś w 2014 roku byłem pare razy w szpitalu wszystkie badania dobre a dziś mnie tak nagle złapało dzwoniłem do lekarza rodzinnego to powiedział że to nerwica że nic mi nie będzie i sam nie wiem na SORze też powiedzieli że to nerwica bez badania i nie wiem co robić boje się ze to zawał

Witam Pana,
zalecana jest konsultacja kardiologiczna, należy powtórzyć badania, jeśli potwierdzi się podłoże psychiczne - wskazane leczenie psychoterapią poznawczo - behawioralną. Objawy samoistnie nie ustąpią, problem będzie się pogłębiał.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Zaprezentowany przez Pana symptom jest wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz efektywnego leczenia (w ramach NFZ-tu, bez skierowania lub prywatnie).

Dodatkowo, zalecałabym Panu kontrolną konsultację internistyczną/kardiologiczną, gdzie Lekarz po wstępnym rozpoznaniu, zadecyduje o (ewentualnych) badaniach diagnostycznych.

Proszę nie czekać i zadbać o swoje zdrowie.

Gdyby miał Pan życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605