Co jest powodem uczucia ciała obcego w gardle u osoby chorującej na refluks?

Od kilku dni mam wrażenie że coś stoi mi w gardle. Uczucie czasami jest mocniejsze czasami nie. Nie mam innych objawów, żadnej chrypy, nie boli mnie gardło, nie czuje się źle. Wszystko jest okej. Dodam, że choruje na refluks żołądka i od dawna nie biorę na niego żadnych leków mam bardzo dużo stresu i nerwów. Czy to uczucie może być spowodowane przez to? Umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego?

Dzień Dobry Pani,

Zacznę od podziękowania Pani za kontakt :)

Zaprezentowany przez Panią symptom, wskazuje na odpowiedź Pani organizmu na stresogenne zdarzenia.

Zalecana osobista konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej oraz leczenia terapeutycznego.
Może Pani zacząć od kontrolnej konsultacji, u Lekarza pierwszego kontaktu, który (ewentualnie) skieruje Panią do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605