Dlaczego odczuwam duszności i oddycham nosem?

Witam moje pytanie brzmi tak . odczuwam uczucie dusznosci mianowicie nosem oddycham normalnie ale czoje jakby mi roslo cisnienie w klatce piersiowej chce wziasc gleboki oddech i czoje takjaby przeszkode w klatce piersiowej muzze pare razy probowac az sie uda przyczym zaraz panikoje poca mi sie rece odczuwam tak jakbym miala zemdlec czy to nerwica jak z tym sobie poradzic

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, wskazują na objawy nerwicowo-lękowe, są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu, bez skierowania lub prywatnie) celem diagnostyki symptomatycznej oraz optymalnego leczenia.

Serdeczności i tylko satysfakcjonującego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605