Czy istnieją jakieś ćwiczenia, żeby zminimalizować objawy trzęsącej się głowy?

Witam, Mam problem z trzesacą się głową. Ogólnie nie trzęsie się że stresu. Trzęsie mi się gdy leżę, gdy chodzę, gdy mówię. Gdy już zauwaze, że mi się trzęsie, zaczyna mnie to stresować i trzęsie się jeszcze bardziej. Przez tydzień nie było to tak intensywne, im więcej ćwiczę tym bardziej się to nasila. Brałam tabletki na drżenie samoistnie, ale nie dawało to rezultatów. Czy istnieją jakieś ćwiczenia żeby zminimalizować te objawy? Proszę o informację

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią symptomy, byłyby wskazaniem do (kontrolnej) konsultacji osobistej psychologicznej/psychoterapeutycznej, co pomogłoby Pani w dotarciu do przyczyny symptomatycznej.

Serdeczności i powodzenia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605