Dlaczego borykam się z napadami lęku, histerii, boli mnie brzuch i mam mdłości?

Od zeszłego roku kiedy tylko zaczyna się okres zimowy borykam się z napadami lęku, histerii, boli mnie brzuch i mam mdłości. Miałam w szpitalu konsultacje neurologiczną, ale wszystko jest niby okej. Często mam wrażenie nieobecności, jakbym nie istniała, zapominam co mówiłam przed chwilą, tak jakbym robiła to z automatu. Raz jest lepiej, a raz jest tak źle że nie wiem co mam robić. Co może mi dolegać?

Dzień Dobry Pani,

Zaprezentowane przez Panią niepokojące Panią symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Zdrowia Psychicznego, celem diagnostyki symptomatycznej i leczenia.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605