Co oznacza częstsze oddawania moczu, mdłości, zgaga i senność?

Częstsze oddawanie moczu niż zawsze, mdłości, czasami zgaga, bóle głowy, większy apetyt, senność, dodam że ostatnio dużo przeszłam nerwów i stresu tzn: ślub, nowa praca, nowe mieszkanie, śmierć taty. Wszystko w jednym miesiącu. Czy może to być coś poważnego? Udać się z tym do lekarza?

Witam,
zalecana jest podstawowa diagnostyka medyczna oraz rozmowa z psychologiem nie zaszkodzi, ponieważ objawy mogą być o podłożu psychogennym.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

Zaprezentowane przez Panią symptomy, wskazują na odpowiedź Pani organizmu na przewlekający się stres.

Przydatna byłaby dla Pani osobista konsultacja specjalistyczna
oraz wsparcie (psychologiczne/psychoterapeutyczne) w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu (bez skierowania) albo prywatnie.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel 502 749 605