Jak radzić sobie z niską samooceną u 21-latka?

Witam,mam problem ze swoją niską samooceną,nie potrafię sie skupić ,denerwuje się nawet błahymi sprawami(obgryzam paznokcie ,gryzę długopisy ),nie mam na nic chęci ,nic nie sprawia mi przyjemności ,co to może być ?

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za pytanie :)

Zaprezentowane przez Pana symptomy, są wskazaniem do osobistej konsultacji diagnostycznej, w Poradni Zdrowia Psychicznego, w ramach NFZ-tu, bez skierowania lub prywatnie - celem diagnostyki symptomatycznej oraz psychoterapeutycznego leczenia.

Życzę Panu radości i pomyślności w codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605