Dlaczego mam taką reakcję w sytuacji stresowej?

Witam. Mam 30 lat, mam taki problem.ze jak w domu czy gdzieś indziej pojawi się taki silny krzyk z wyrzutami emocji to ta wtedy wpadam w głęboki płacz ,trudno mi wtedy wyrównać oddech , nie wiem czy to histeria czy panika ale jestem po takim ataku psychicznie zmęczona , wiem że powinnam skonsultować to z psychologiem ale może jest jakaś metoda żeby choć trochę nad tym zapanować....pozdrawiam
KOBIETA, 30 LAT 10 miesięcy temu

Dzień dobry, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej. Aby dostosować właściwe metody pracy, potrzebna jest wiedza co leży u podłoża zachowania.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka