Jak mam radzić sobie z takim zachowaniem?

Jestem prawie 40-latkiem z bogatym doświadczeniem zawodowym i wielką wiedzą. Niestety w wyniku przypadku rozpocząłem pracę wśród pracowników których średnia wieku to 25, niestety ponieważ w obecnej pracy mają dłuższy staż niż ja. Nie odzwierciedla to ich wiedzy względem mnie, ale na każdym kroku pokazują swoją wyższość stażem (szef wyraźnie zaznaczył jego hierarchię ważności), jestem wyśmiewany, poniższy itd. Często dochodzi fo konfliktu bo jest mi trudno pracować gdy osoba której mogę być ojcem mnie wyśmiewa. Pomocy bo nie wiem co robić, w okresie letnim pękło coś i próbowałem się zabić.

Dzień dobry, w miejscu pracy nie powinno dochodzić do takich zdarzeń. Pracodawca powinien przeciwdziałać takim sytuacjom. Przesyłam link do artykułu: https://portal.abczdrowie.pl/mobbing

Proszę skorzystać z pomocy psychologicznej, konsultacji z lekarzem psychiatrą. Warto spotkać się ze specjalistą i zastanowić jakie ma Pan możliwości zareagowania na sytuacje z którymi się Pan styka na co dzień.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka