Czy powinnam mieć zaświadczenie od lekarza medycyny pracy?

Witam mam pytanie dostałam zaświadczenie od lekarza internisty (zwolnienie z godzin nocnych) gdzyż zaniosłam mu wypisy ze szpitali o złamaniu gozka wiekszego skoliozie piersiowej i ledżwiowej...na poczatku to starczyło w pracy teraz domagaja sie zaswiadczenia od lekarza medycyny pracy ktorego mam oplacic sama ? czy to nie pracodawca powinien mnie wyslac w swoim zakresie ? w dzien moge robic prawie wszystko bo zawsze ktos cos ciezkiego podniesie ale w godzinach od 21 do 1 w nocy sa to rzeczy ktorych nikt nie moze pomoc zaniesc czy zdjac...

Zaświadczenie aby było ważne w pracy musi być wydane przez lekarza medycyny praca, badania są bezpłatne dla pracowników okresowo, tak jak trzeba je wykonywać. Proszę ustalić z szefem czy wyśle panią na te badania.