Co może znaczyć u mnie aż taka płaczliwość?

Mam problem taki ze jak mam komuś coś powiedzieć to płaczę bardzo często a zwłaszcza jak teraz muszę porozmawiać z szefem o podwyżce to łzy się same cisną tak jak bym się bała co kolwiek powiedziec

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej i psychiatrycznej. Płaczliwość może być spowodowana występowaniem zaburzeń depresyjnych.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka