Co może sugerować mój obniżony nastrój?

Witam. Mam nurtujący problem, sama nie mogę określić gdzie jest jego źródło. Czuje się dziwnie z swoim światem, nie mam pojęcia jak to opisać dokładnie. Czuje się niezadowolone z swojego życia, ciagle myśle tylko o tym samym. Rzeczywistość mnie przerasta, wychodzę do ludzi jest Ok. Wracam do domu do partnera jestem oschła nie mam ochoty na seks z nim. Gdy już to robimy to robię to od niechcenia, ponieważ nie chce go krzywdzić. Potem najczęściej płacze po stosunku. Wszystko mnie przerasta, praca, nie czuje motywacji do życia, a także do moich pasji. Wszystko tak jakby we mnie umarło... Jestem młoda osoba ale dużo przeżyłam w zyciu, nie miałam łatwo.

Szanowna Pani,

proszę rozważyć pomoc dla siebie w formie psychoterapii, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem i poradzić sobie z nim.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś

Witam, proszę skonsultować się z psychologiem oraz lekarzem psychiatrą. Obniżony nastrój i libido, brak motywacji, obniżony napęd, niepokój, mogą wskazywać na wystąpienie zaburzeń depresyjnych.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka