Obniżony nastrój i niechęć do działania

Mam 19 lat i mam problem. Otóż od około 2 miesięcy zmagam się z obniżonym nastrojem i niechęcią do działania. Bywały okresy, kiedy problem znikał, ale problem powraca. Mam również inny problem, który może być z tym powiązany - pieczenie przy oddawaniu moczu. Od około roku, dwóch raz na jakiś czas przy oddawaniu moczu część z niego jest taka mętna i wtedy piecze mnie w cewce moczowej. W czasie obniżonego nastroju ten mętny mocz występował o wiele częściej niż wcześniej. Czy wiadomo, co mi jest?

W kontekście problemów urologicznych zachęcam do konsultacji z lekarzem i zrobienia podstawowych badań. Objawy obniżenia nastroju i napędu, apatii zależnie od ich nasilenia mogą być objawami kryzysu, przemęczenia, stresu, depresji o podłożu emocjonalnym jak i związanym z chorobą somatyczną. Konsultacja lekarska pozwoli określić naturę problemu i skierować Pana do odpowiedniego specjalisty. Warto nie zwlekać, tylko podjąć działania na rzecz poprawy jakości życia i samopoczucia.

Witam, infekcje dróg moczowych wymagają diagnostyki i leczenia, proszę udać się do internisty i/lub urologa w celu przeprowadzenia podstawowych badań i podjąć leczenie. Nawracające infekcje mogą cyklicznie pogarszać Pana samopoczucie. Może być też tak, że stany obniżonego nastroju nie mają związku z w/w. Skoro powracają i są dla Pana problemem sugeruję wizytę u psychoterapeuty w celu zdiagnozowania co jest powodem- może ich być bardzo wiele- oraz ewentualnego podjęcia psychoterapii.Pozdrawiam