Jak radzić sobie po tym rozstaniu?

Witam. Po 10 latach zostawil mi narzeczony , bez konkretnego powodu. Zabral tylko kilka rzeczy do plecaka 3 miesiące temu i powiedział że wyprowadza się do kolegi. Reszta rzeczy nadal leży, a on utrzymuje zemna kontakt tzn pisze w stosunkach jakby koleżeńskich. Podejmowałam kilka prób rozmow zeby dowiedzieć się czy kogos poznal czy uczucia się wypaliły ale nic konkretnego nie usłyszałam tylko że " chce byc sam ". Tylko jak to rozumieć skoro on codziennie co dwa dni do mnie pisze ?
KOBIETA, 27 LAT 6 miesięcy temu

Szanowna Pani,

proszę rozważyć dla siebie pomoc w formie wsparcia psychologicznego,

ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć i poradzić sobie w tej trudnej sytuacji.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś