Jak mam sobie poradzić z takich zachowaniem 3-latka?

Witam. Rozstałam się z mężem prawie rok temu, mamy 3 synów (12lat,7 lat i 3 lata) widzenia mają z ojcem co 2 tyg weekend i czasem w tyg, nie mam problemu z tym że chce ich częściej, i jako starsi dobrze narazie przechodzą to wszystko to najmłodszy jest nie doopanowania. Od jakiegoś miesiąca krzyczy, płaczę że nie chce do mnie, że jestem zla, nie chce do mnie iść, ucieka gdy ojciec go odwozi, jest tak podobnie gdy ja ich odworze do niego, wtedy nie chce iść do taty. Ale nie histeryzuje tak strasznie, że już sama nie wiem co zrobić. Po jakimś czasie się uspokaja. Najgorzej jest przy odprowadzaniu do przedszkola, jest krzyk, płacz, bicie, uciekanie że on chce do taty. Proszę o radę już nie mam sił.

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem dziecięcym. Najmłodsze dziecko, jak Pani napisała, najgorzej radzi sobie z rozstaniem z rodzicem. Spotkania z psychologiem pomogą Pani i synowi lepiej radzić sobie z obecną sytuacją.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka