Dezorientacja i zaburzenia pamięci w nocy po przebudzeniu

Od paru tygodni budzę się w nocy całkowicie zorientowana, nie poznaje mebli ani żadnych rzeczy, a co gorsze nie poznaje swojego partnera, często też wydaje mi się że leży koło mnie zupełnie obca osoba. Wpadam w panike i czasami płacze, krzyczę albo po prostu zasypiam. Na drugi dzień jestem niewyspana, zmęczona i przygnębiona oraz towarzyszą mi objawy kaca(pomimo tego że nic nie piłam) takie jak ból głowy i ciągle uczucie spragnienia. Co można zrobić w takiej sytuacji i jakie są przyczyny?

Dzień dobry. Opisuje Pani prawdopodobnie zjawisko derealizacji i ataków paniki. Również obniżony nastrój i uczucie zmęczenia wskazują, że podłoże tych trudności leży w obszarze funkcjonowania psychologicznego. Proszę umówić się na wizytę do psychologa celem określenia przyczyn i zaplanowania dalszych działań, które pozwolą na poprawę sytuacji. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/