Czym jest badanie na wykrywalność guza mózgu?

WIEM, czym jest badanie na wykrywalność guza mózgu i lekarz mój twierdzi, że mam nerwice. Proszę o odpowiedz, czy moje objawy mogłyby wskazywać na guza mózgu,bo nie mogę zaufać lekarzą.Wybiki krwi mam okej. Boli mnie głowa sporadycznie,mam uczucie chorych zatok, straszne odtralnienie,leki,dusznosci,uczucie, że wszystko jest nierealne, despersonalizacje i derealizacje, straszną senność, uczucie, że wszystko jest obce boję się i mam wrazenie, że jest to spowodowane guzem mózgu.

Dzień dobry. Wszystkie opisane przez Pana objawy (łącznie z brakiem zaufania do lekarzy i obawą przed groźną chorobą) wskazują raczej na trudności o podłożu emocjonalnym mogące wynikać z podwyższonego poziomu lęku. Proszę skonsultować się z psychologiem celem określenia przyczyn takiego stanu i zaplanowania ewentualnych dalszych działań, które pozwolą Panu wzmocnić umiejętność panowania nad lękiem w sposób umożliwiający poprawne funkcjonowanie. Pozdrawiam serdecznie.

http://progress.warszawa.pl/