Czy to objaw guza mózgu i potrzebne jest wykonanie rezonansu mózgu?

Uczucie chwiania się i mety przed oczami. Wykonanie badania: crp, ob,morfologia,alt,kreatynina,sód, potas,tsh,żelazo,magnez,ekg, usg jamy brzusznej,cytologia,dno oka i ciśnienie srodooczne,badanie neurologiczne bez uchwytnych objawów oponowych,ogniskowych i patologicznych. Mam pytanie czy to uczucie chwiania się i mety przed oczami to objaw zaburzeń adaptacyjnych tak jak sugeruje neurolog czy może objaw guza mózgu i potrzebne jest wykonanie rezonansu mózgu?. Bardzo proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza otolaryngologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć względem uczuciem chwiania się

Dzień dobry. Diagnostyka medyczna nie wykazała nieprawidłowości, warto zaufać jej także w tym względzie, że być może przyczyna leży w obszarze funkcjonowania psychologicznego. Konieczność podjęcia terapii psychologicznej to lepsza wiadomość niż niepokojąca chora medyczna. Psychoterapia pozwoli Pani na powrót do równowagi i na odzyskanie komfortu życia. Myślę, ze warto. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/