Uczucie chwiania się i zawroty głowy

Od stycznia roku 2016r. uczucie chwiania się i lekkie zawroty głowy. Badanie neurologiczne bez uchwytnych objawów oponowych,patologicznych oraz ogniskowych. Dodatkowo wykonane na zlecenie neurologa: morfologia krwi,ob,crp,sód, żelazo,magnez,kreatynina,alt,tsh, lipidogram,badanie dna oka oraz ciśnienie śródoczne, cytologia,ekg serca,usg jamy brzusznej. Wszystkie wyniki badań bardzo dobre. Neurolog sugeruje nerwicę. Mam pytanie czy te uczucie lekkiego chwiania to faktycznie nerwica czy choroba?.

Możę być to nerwica. Ale diagnozy może dokonać jedynie specjalista po osobistym kontakcie. Proszę zgłosić się na spotkanie z psychologiem/psychoterapeutą. Pozdrawiam.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza