Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uczucie chwiania się i zawroty głowy

Od stycznia roku 2016r. uczucie chwiania się i lekkie zawroty głowy. Badanie neurologiczne bez uchwytnych objawów oponowych,patologicznych oraz ogniskowych. Dodatkowo wykonane na zlecenie neurologa: morfologia krwi,ob,crp,sód, żelazo,magnez,kreatynina,alt,tsh, lipidogram,badanie dna oka oraz ciśnienie śródoczne, cytologia,ekg serca,usg jamy brzusznej. Wszystkie wyniki badań bardzo dobre. Neurolog sugeruje nerwicę. Mam pytanie czy te uczucie lekkiego chwiania to faktycznie nerwica czy choroba?.
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Możę być to nerwica. Ale diagnozy może dokonać jedynie specjalista po osobistym kontakcie. Proszę zgłosić się na spotkanie z psychologiem/psychoterapeutą. Pozdrawiam.

0

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Psycholog kliniczny, psychoterapeuta.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy