Zawroty głowy i uczucie omdlenia po wycieczce w góry

Witam! Od wycieczki w góry teraz cały czas jak jestem gdzieś wysoko albo nawet na powierzchni i patrze się do góry czy coś to zaraz mi się w głowie kręci i mam wrażenie że zaraz zemdleje. Nawet w szkole i na meczu tak mi sie dzieje ze czuje ze zaraz zemdleje. Czy to jest rak czy może nerwica lękowa?

Witam
Podane przez objawy wskazują na zaburzenia lękowe, które mają podłoże psychologiczne i dlatego sugerowałabym żeby skorzystał Pan z pomocy psychologa.
pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak

nerwica.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza