Nagłe duszności i zawroty głowy

Leże sobię gdyby nigdy nic , nie ukrywam mam depresję i nerwicę oraz napady lęków . Ale kiedy leżałem poczułem nagle dziwne uczucie w klatce zawrót w głowie i brak tlenu po czym przestało , teraz to się powtarza ale nie z tak silnym skutkiem mam tak od 15 minut czy udać się na pogotowie ?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza