Ból głowy w depresji i nerwicy

Czy to możliwe, żeby w depresji tak długo bolała głowa? Od 6 tyg zażywam antydepresant 10 mg Citabax raz dziennie, gdyż stwierdzono u mnie depresję i nerwicę. Ból głowy nie znika, utrudnia mi normalne funkcjonowanie, budzę sie z bólem głowy i zasypiam z bólem głowy. Czy te bóle głowy są może migrenowe,napięciowe jak je nazwać? Tk Glowy nic nie wykazało miesiąc temu. Nie moze mnie przecież tak głowa bolec codziennie,nie da się tak żyć. Proszę o poradę co to może być..

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza