Po czym rozpoznać symptomy depresji?

Dzień dobry. Mam problem, podejrzewam, że jest to słaba psychika. Jest mi smutno i często płaczę z głupiego powodu. Brak mi motywacji do czego kolwiek, mam trudności z zapamiętywaniem tego, co ktoś do mnie mówi, w wyniku czego zapomniam robić wielu rzeczy. Łatwo wyprowadza się mnie z równowagi i czasami szybko wpadam w złość. Ostatnio często kłócę się z chłopakiem, z powodu małej błahostki. Czy może to być depresja? Dziękuję za odpowiedź

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza