Depresja i stres w pracy u męża

Mąż choruje na depresję, głównym powodem jego stresów jest praca z której nie potrafi się zwolnić. Boi się że jak wyzdrowieje będzie tego żałował. Czy skoro praca powoduje napięcie stresy nerwy u męża jest sens aby na siłę w niej tkwił?

Witaj. Teoretycznie - powinien zmienić podejście chodząc do pracy lub ją opuścić (najlepiej opuścić). Natomiast wiemy jak wygląda życie i są różne przyczyny dlaczego zrobić tego nie możemy.

Porozmawiaj z mężem aby może rozpoczął poszukiwanie nowej pracy nie porzucając starej. Jeśli są ogromne problemy - można skorzystać z pomocy specjalisty terapeuty.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/

to nie praca jest stresem, tylko reakcja na nia.zwolnienie sie da chwilowa ulge, a w nastepnej wszystko wroci silniej.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza