Zaburzenia nadkomorowe a depresja

Mam wykonanego Holtera i wyszło mi zaburzeń komorowych 0 a nadkomorowych 423. Leczę się na depresję czy to ma jakiś związek z tymi zaburzeniami nadkomorowymi. Mam 58 lat i jestem kobietą.

moze miec, ale niekoniecznie.to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza